| emigamerul a întrebat:

Puteti sa imi spuneti o unitate PC gaming pana in 3000 de lei pe care sa mearga inclusiv gta V?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Stai sa apara si RX 480 pe piata. La bugetul tau e pacat sa arunci banii acum pe un calculator nou. Mai asteapta 2-3 luni ca o sa merite!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru KodrutZ):

Pai ce naiba face toata vara saracu" baiat laughing?

| KodrutZ a răspuns (pentru UnBroken2016):

Invata ceva util societatii. Ajuta babele sa treaca strada. Se plimba pe coclauri. Scrie o carte. Toata lumea viseaza upgrade-uri, eu visez sa vind/donez 750 Ti-ul ca sa ramin cu integrata si sa am mai mult chef de munca. laughing

| Mirel1994 a răspuns:

Uite aici: http://www.pcgarage.ro/......ectcu-4gb/ O sa-ti mearga orice joc pe detalii high in rezolutie full hd fara nici un fel de problema. Funda?