| Cezar3403 a întrebat:

Puteti sa-mi dati un cont de LeagueOfLegends cu multi campioni? NU ma intereseaza runele, nivelul, IP-ul sau RP-ul. Vreau doar campioni de 6300, 4800, 3150. Unul, doi din fiecare categorie, nu ma intereseaza. Vreau sa joc cu cat mai multi campioni, pana gasesc unul care-mi place. Daca va lasati de LOL, dati-mi va rog contul. Daca-mi dati un cont, NU ii schimb parola. Am precizat: Vreau doar sa incerc cat mai multi campioni.

1 răspuns:
| SueZz a răspuns:

Salut,

Eu zic sa te apuci si sa-ti faci singur contul pentru ca nu vei gasi pe nimeni care sa-ti dea contul pe care a muncit, eu chiar daca nu m-as mai fii jucat pe el, nu ti l-as fi dat, necesita mult timp.