| SexyBlue a întrebat:

am inceput sa joc LoL de 1 saptamana, si imi place foarte mult. Mi-am luat si eu 2 campioni de inceput : Ashe si Malphite si acum am 2200 IP si ma gandesc ori sa-mi iau un campion la 1350 ca sunt multi buni, ori sa strang bani pentru unul la 3150 poate gasesc ceva si mai bun, sau sa strang mai mult si sa iau unul la 4800 sau 6300 dar asta necesita cam multa munca big grin Nu stiu ce sa fac, sfatuiti-ma voi va rog ce campion sa-mi iau, care ar fi acela si la cat IP.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Pe ce post vrei sa joci? top/jungler/mid/suport/adc? Chestia e sa joci jocuri, sa faci multe ip-uri si pe-urma te hotarasti. Ori incerci cei de la free2play.