| Wise a întrebat:

Salut, puteti sa-mi ziceti un server metin2 PVP gen clasic daca se poate, cu switchbot bagat deja in metin, de apasam f5 sau... va rog mult FUNDA!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Încearcă metin2iron

| Miuletz a răspuns:

Metin2Rh are switchbot e classic (fara 6/7) pentru armura beta insa trebuia sa farmezi la dragon, dar in rest se poate orice, switchbot-ul il iei de pe site si bagi logininfo.py in folderul unde ai metin si cand il deschizi in dreapta unde trebuie sa fie inventaru dai pe switch big grin

| MihaiGeorge12 a răspuns:

Salut incearca metin4yours este foarte tare are 6/7 nu are switchbot dar faci tu foare repede iteme ( la 6/7 poti pune rase )