| sebastyanSEBI a întrebat:

sad:/...recent am instalat windows 7 pe stick de 16 GB..prima data a mers sa instalez windowsul cu el, dar a 2 oara nu mai citea sticku...sad.iar acum cand vrau sa deschid stickul sa sterg windowsul din el..imi da o eroare"the disk structure is corrupted and unreadable" ce sa fac? oare mai e bun de cv stickul, il pot repara?

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Probabil instalarea e de unica folosinta si pare ca stickul usb nu e prea de ajutor ca si eu mi-am instalat odata windows 7 de pe stick si dupa aia nu mai mergea stickul.

| BR34K3R a răspuns:

Incearca sa formatezi stick-ul