| Sebe_Cristi_1999 a întrebat:

Salut recent mi-am mutat pc-ul in cealalta parte a camerei. Ideea e ca am scos boxele si acum când le-am pus înapoi nu se mai aude nimic. Ce sa fac? Am Windows 7

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Pc-ul are, in mod normal, 3 porturi audio in spate (verde, albastru roz). Trebuie bagat cablul in portul verde. Daca ai porturi audio si in fata, conecteaza boxele si la acelea, daca in spate nu se aude sunetul.

| Sebe_Cristi_1999 explică (pentru dannyel86):

Am mai postat o întrebare. Pe asta am rezolvat-o. Poti sa re uiti si peste cealaltă?