| edytzu20 a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste jocuri care chiar merita jucate, sa aiba grafica, gameplay si story cat de cat bune, m-am plictisit sa joc numai cs:go si lol, as vrea sa incerc si altceva si chiar nu am nici o idee ce sa joc. Multumesc!
P.S. Nu va faceti griji in privinta componentelor, am calculator sa-mi duca toate jocurile aparute.

7 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Esti "prea batran pentru jocuri" :)
https://www.youtube.com/watch?v=cucbHmFCi6Y

| S8N a răspuns:

Eu recomand Mount&Blade: Warband. Nu este un joc neaparat pentru poveste sau grafici, dar gameplay-ul este foarte bine gandit. Pe langa asta, are foarte multe moduri interesante care pot sa schimbe jocul extrem de mult. Recomand sa dai un search pe Google pentru mai multe detalii.

| Axattys a răspuns:

Stiu un joc care nu are grafia next-gen sau ceva dar povestea este incredibila.
Probabil ai auzit de The Beginner's Guide.
Este un joc superb. Sper sa-l joci.
Poti incerca si : Tom Clancy's The Division, The Sims 4, The Witcher 3: Wild Hunt, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Rise of the Tomb Raider, Far Cry Primal, Battlefield Hardline, Just Cause 3. Probabil sunt unele dintre cele mai populare, dar sper inca ca nu le-ai jucat pe toate. Bafta! Sper ca am fost de ajutor.

| edytzu20 explică (pentru Axattys):

Multumesc pentru recomandari, chiar daca eu nu sunt genul care cumpara jocuri, o sa incerc sa fac rost de ele, mai putin de Metal Gear Solid V: The Phantom Pain pentru ca am jucat putin di el, iar povestea este atat de boring si de repetitiva.

| Axattys a răspuns (pentru edytzu20):

Daca mai vrei jocuri poti incerca si :
- Alien: Isolation
- SOMA
- Hitman 6
- Mortal Kombat X
Primele doua sunt horror dar sper ca o sa-ti placa. Sa te distrezi. happy

| Parker_Kip_1997 a răspuns:

Chiar daca sunt mai vechi recomand SAMP. Sau minecraft, metin2.

| edytzu20 explică (pentru Parker_Kip_1997):

Spec ca glumesti... nu?