| allinm11 a întrebat:

S-a deschis noul server de Metin2 Angel! Serverul este PVP. Level maxim250, implementari 2012-2013(adica iteme 2012-2013),staff-ul este prietenos, serverul este connstant cu aproximativ 200playeri.Bonusuri 20% aparari(sabie,pumnal, 2maini,rez sageti etc.)max pv 6000! Cel mai Best server de metin2 pvp din Romania.Va asteptan cu drag si nu ezitati sau voi ve-ti pierde! Siteul este www.angelmt2.ro si va asteptam cu drag.Sa aveti o zi placuta si toate cele bune

11 răspunsuri:
| Copilasu19 a răspuns:

Misto o sa il incerc daca nu e cu hamachi apropo se mai cauta stuff?

| qpDarkD a răspuns (pentru Copilasu19):

Se numeste staff

| pvg a răspuns:

Se mei cauta staff ca sunt interesat plzzzz mesaj

| GheorgheDariusAlexandru2000 a răspuns:

Sunt si interesat ma joc metin de mic

| GheorgheDariusAlexandru2000 a răspuns:

Dar ce fac ca sa ma imprietenesc cu un GM?

| ady_3580 a răspuns (pentru GheorgheDariusAlexandru2000):

Sa-i bagi cocianu in c*r apoi il lingi in c*r sa iasa cufureala, intelegi?

| Iulian_Leanta_1997 a răspuns:

Salut sunt interesat am experienta 3 ani si ceva, baga id meu :yuly_KzXx

| BogdanBossu122 a răspuns:

E cu buguri

| klawskent a răspuns:

Mane sunt eu interesat pentru staff am 16ani si am experienta 1an si cv da-mi add la id de mess klawskent@yahoo.com

| Bhaltazar a răspuns (pentru klawskent):

Putin 1 an si ceva eu am de 5 ani exp

| romica91 a răspuns:

Eu am incercat acest server...dar nu se merita sa iti faci cont pe el....este plin de buguri
NU VA FACETI CONT CA NU SE MERITA!