| TuuistBoy14 a întrebat:

Scuze de categorie. Daca ma puteti ajuta si pe mine. Sunt clasa a 8 a si la vara dau examenele de capacitate. Si nu stiu profilul... Am asa : stiinte sociale, electronica automatizari, mate-info. Media generala 5-8 : 9.04. Media de admintere la stiinte sociale : cea mai mica 7.50 si cea mai mare 9.80, la electronica automatizari 7.11 si cea mai mare 9, la mate info 8.20 cea mai mica si 10 cea mai mare. In examene cred ca voi lua 7.50-8.50 la romana si la mate 6.50-7.50. As vrea sa stiu si ce materii voi studia la liceu si la ce materii voi da bac-ul. Dau funda la cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| KLOD a răspuns:

Vei da romana matematica si o limba straina engleza sau francezabig grin