| AxelL2k19 a întrebat:

Salut, sititi jocul RUST? Daca da spuneti-mi cea mai buna rezolutie si setari pentru PvP ca sunt noob ma omoara toata lumea.

Răspuns Câştigător
| IonutR1 a răspuns:

Depinde cat de interesat esti de datalii si ce componente ai, dar cele mai bune sunt cu o rezolutie 1080p si delatii pe Low, fara multe umbre care te-ar putea deruta la PvP. Si altceva nu prea ai ce sa faci de la joc ca sa te ajute sa joci mai bine, restul conteaza cum joci tu. Multa bafta!

| AxelL2k19 explică (pentru IonutR1):

Ms!

| AxelL2k19 explică (pentru IonutR1):

Acm cum iti dau funda?

| IonutR1 a răspuns (pentru AxelL2k19):

Ai langa raspunsul meu ceva. Apasa pe aia

| AxelL2k19 explică (pentru IonutR1):

Nu imi apare nimic =(

| IonutR1 a răspuns (pentru AxelL2k19):

Https://imgur.com/a/CBynaEg Acela e un raspuns la care am primit funda. Fix unde e acea "medalie", acolo trebuie sa apesi. Doar ca la tine nu e "activa". Daca nu gasesti, aia e happy Lasa asa

| AxelL2k19 explică (pentru IonutR1):

Gt