| Radu1015 a întrebat:

Spuneti-mi si mie jocuri online misto care nu se descarca. ( Neaparat sa fie multiplayer ). Inafara de HaxBall sau 8Ball Pool.

Răspuns Câştigător
| R3mix a răspuns:

Salut,Radu1015.Si eu acum vreo 2 - 3 ani in urma ma jucam jocuri pe Browser!
Eu m-am gandit sa iti fac un top(din opinia mea) si sa iti spun cate ceva despre ele!

1. Good Game Empire - in acest joc trebuie sa iti faci un Imperiu.Numele spune totul.Este bestial jocul big grin
2. Good Game Farm - trebuie sa iti faci o ferma.Este tare.
3. Good Game Galaxy - Iti creezi o galaxie.
4.Batheo - Ceva legat de Grecia antica.
5.Red Crucible 2 - Un joc gen FPS, in care trebuie sa iti deblochezi arme si sa devine din ce in ce mai bun.

Si jocuri pe facebook :
1.Stick run
2. Pirates Kings
3.Dead Triger 2
4.Car Mandess si Moto Mandess
5.Street Racer

Si cateva joculete fun tot pe browser happy

agar.io
Troll Quest 1, 2, 3
Theme Hotel

Sper ca te-am ajutat! happy

1 răspuns:
| Danger30 a răspuns:

Transformice
Top eleven