| vLooM a întrebat:

Salut

Spuneti-mi si mie niste site-uri cu jocuri(actiune, adventure etc ) pc din 2010, 2011, 2012,2013,2014,2015.
Sa aibe si o grafica de la buna in us happy

Doar sa vad jocul daca imi place il iau de pe alt site, cine imi lasa are FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista un asemenea site, dar te poti duce pe Steam si iti poti alege de acolo ce joc vrei sa vezi.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Assassin's Creed Unity,Rogue
Call of Duty Ghosts, Advanced Warfare
Life is Strange, Game of Thrones, The Wolf Among Us, The Walking Dead
Dead Space 3
Dragonball Xenoverse
CS:GO
Hearthstone
Thief
Hitman Absolution
Sunt o gramada de jocuri calumea si chiar merita jucate.

| vLooM explică (pentru anonim_4396):

Call of duty am termina, thief am terminat etc...
Daca stii un site unde pot vedea jocuri din anul 2012 de ex 2013 2014 etc... sa aleg eu ce imi place... iti dau funda.

| anonim_4396 a răspuns (pentru vLooM):

Nu cred ca exista un asemenea site, dar te poti duce pe Steam si iti poti alege de acolo ce joc vrei sa vezi.