| GameMaster23 a întrebat:

Salut, stie careva de unde as putea descarca hack pentru Metin2GX?
PS: Hack DMG nu merge.

2 răspunsuri:
| ciprianftw a răspuns:

Hack-ul de damage merge descarca damage hack si o sa primesti niste fisiere le bagi unde scrie ca trebuie bagate iar cand vrei sa pornesti metin intri in metin2client ceva de genu si pui.exe si iti va merge FUNDA big grin?

| GameMaster23 explică (pentru ciprianftw):

Tu crezi ca nu am incercat atat timp am zis ca nu merge?
Si nu trebuie sa intri in metin2client ci intr-un starter dar cand intru nu mi-se vad caracterele iar cand dau start mi-se vede caracteru in loc de war spre exemplu mi-se vede sabia in pamant.