| ihavenoidealel a întrebat:

stie cineva cum pot sa imi mai fac credite gratis in imvu? am facut limita pe meetme de 5 ori.
Funda

3 răspunsuri:
| altfel2014 a răspuns:

Buna daca vrei sa faci mai multe credite pe imvu faci in felu urmator:
1) Intri pe pagina lor si te uiti la acel video iti da 10 credite sau mai mult!
2) Instalezi un task toolbar si iti da la instalare 1000 credite si pe luna 300!
3)Aduci jucatori si iti da 1500 credite
Distactie placuta!

| ihavenoidealel explică (pentru altfel2014):

Mai functioneaza metoda cu refer a friend? mi se pare că nu mai merge, deoarece jucatorii abuzau prea mult de ea. big grin

| altfel2014 a răspuns (pentru ihavenoidealel):

Da acum am vazut deci baftahappy LA credite Dai o funda?