| alynandrey a întrebat:

Stie cineva cum se numeste site-ul acela care a fost dat la tv pe care te poti juca online orice joc indiferent cat de mare ar fi si orice cerinte ar avea, cum era gaikai, care acum este in lucru?

3 răspunsuri:
| Casper003 a răspuns:

Www.onlive.com, dar nu poti cumpara jocuri din Romania, doar Belgia, UK si USA. Apropo, imi poti da mai multe detalii despre gaikai? Este in lucru? Cand o sa fie redeschis?

| marian_3880 a răspuns:

Nu te poti juca orice joc! Trebuie sa ai si un pc bun!

| alynandrey explică (pentru marian_3880):

Stiu asta, dar cerintele sunt mult mai reduse, sunt pe platforma java.