| Ghe0 a întrebat:

Stie cineva daca acest laptop ruleaza gta 5, macar in low graphics, dau funda!
Uitati componentele:
Laptop ACER Aspire Swift SF114-31-C5Z2, Intel® Celeron® N3060 pana la 2. 48Ghz, 14", 4GB, eMMC 64GB, Intel® HD Graphics 400, Windows 10 Home

Răspuns Câştigător
| ImiBatJocDeVoi a răspuns:

Asa ai putea: https://www.youtube.com/watch?v=cXmPwWKPVkc, dar cred ca o sa-ti mearga putin mai bine decat celui din video.

| Ghe0 explică (pentru ImiBatJocDeVoi):

Multumesc mi-ai fost de mare ajutor, iti dau funda dar spune-mi te rog daca imi ruleaza si cs go.….....ms

| ImiBatJocDeVoi a răspuns (pentru Ghe0):

Cs:go o sa-ti duca sigur me low, daca imi duce mie care am aceeasi placa video si un procesor cam la fel