| rari13 a întrebat:

Stie cineva daca imi pot lua o unitate de gaming care sa ruleze jocuri noi (Gta 5, Fifa 16, ...) cu un buget de 2000 de lei?

Răspuns Câştigător
| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Pai in unitate sunt mai multe chestii, Procesor, placa video, placa de baza, rami, daca te referi doar la procesor..acel procesor o sa te tina o groaza de ani este vorba de i7, care este sub 20 de milioane, mai exact 17, daca te referi la toate componentele eu zic sa mai bagi bani in el, pentru ca o sa vezi ca te tine 2 ani si dupa..tre sa iei altul nou, deci mai bine faci o investitie pe termen lung chiar daca costa putin mai mult.Bafta!