| RaulSwag a întrebat:

Salut, știe cineva un laptop care sa ruleze csgo și alte jocuri mai light în min 80-100 fps cu graficile pe low și sa se încadreze într-un buget de 1000-2000 de lei?

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu o sa găsești laptop ok la bani ăștia mai ales nou. Sh de pe olx găsești.
Poți găsi pc gata făcut pe piese cu performante foarte bune.

| barbosu213e a răspuns:

Stiu ca nu vrei sa auzi raspunsul asta dar cel mai bine ar fi sa iti cumperi un pc, in banii astia gasesti unul foarte decent

| Baracudilosul123 a răspuns:

In loc de laptop mai bine îți iei un pc dar pe piese nu gata făcut, crede-mă cu 2000 de lei îți faci un pc de nota 10 eu mi-am luat acum câțiva ani un pc cu 1500 de pe EMAG gata făcut cu procesor AMD fx 6100, placa video Radeon r7 și 4 GB ram, plus ca unitatea este destul de mica. Ce vreau sa zic este ca te riști mult sa iei un pc gata făcut cel mai bine este să-l iei pe piese, știu ca un laptop pare o decizie mai buna pentru ca este mai la îndemână dar dacă vrei unul bun de la 3000 de lei in sus și tot nu o sa fie la fel de bun ca un pc.