| Cristi_Traistaru_1996 a întrebat:

Stie cineva de ce atunci cand dezactivez anti-virusul, Counter-Strike-ul si YouTube-ul merg excelent.
P.s : cand e activat anti-virusul, youtube-ul merge sacadat, se intrerupe...si la fel si counter-strike-ul.
Dau funda

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Ce antivirus utilizezi? Probabil ocupă multe resurse.

| Cristi_Traistaru_1996 explică (pentru anonim_4396):

Avg Internet Security 2013

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristi_Traistaru_1996):

Procesor Intel Pentium 1.8 GHz sau mai mare
Memorie 1024 MB, pc-ul tău îndeplinește aceste cerințe? Dacă sunt depășite, e normal să fie lag. Când te joci, dezactivează anti-virusul pentru evitarea lagului. Ai o placă video bună? Și asta se datorează lagului pe cs.

| Cristi_Traistaru_1996 explică (pentru anonim_4396):

Procesor i3 3.0 GHz, 2 gb memorie..nu ar trebui sa am probleme

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristi_Traistaru_1996):

Atunci,dezactivează antivirusul în timp de ce joci cs pentru a evita lagul. Poate fi și de la server, are hostul bun?

| Cristi_Traistaru_1996 explică (pentru anonim_4396):

Da..pana acum nu a facut asa...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristi_Traistaru_1996):

Înainte utilizai alt antivirus?