| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Stie cineva de ce nu merge Metin2RO?
Astazi am intrat pe el si totul mergea bine, iar mai tarziu am iesit si am intrat din nou si nu a mai mers.
Scriu usename-ul si parola si spune ca am fost conectat la server iar dupa zice "Conectarea ruleaza..." si nimic sta asa si nu se intampla nimic.
Ce sa fac? L-am descarcat din nou si reinstalat si tot asa face.

Răspuns Câştigător
| Nicux1 a răspuns:

Se face mentenanta asteapta ca poate dura o ora sau o zi.Desi m-am lasat astra trebuie sa fie cauza.