| silux a întrebat:

Am o problema foarte mare la conectare, nu stiu din ce cauza nu pot sa ma conectez la server de metin. Servarul merge ca alti prieteni sunt conectati pe servar, dar eu nu pot. Scriu numele si parola, imi scrie ca CONECTAREA RULEAZA si asa ramanesad. Am reinstalat de curand windows`u, oare asta sa fie problema, am uitat sa instalez eu cv? Am windows 7 ultimate. Loviti-ma cu niste rezolvari la problema asta. Pentru ori ce ventualitate las Y! M meu. : rex_com17@yahoo.com

PS: Chiar nu stiu ce sa fac, am incercat sa scot NET` Framework, dar tot nu merge. Am sters metinu, si lam rescos de vreo 5-6 oristraight face. Pana inainte sa reinstalez windows`u mergea.

Multumesc! :-) Dau Funda happy

5 răspunsuri:
| catalino200 a răspuns:

Incearca TotallyFame Metin2, rate 500%,iteme noi, mape noi, PVP-PVM (50-50) iteme modate, iteme noi in magazine tip NPC(de genu:Posedate,King,Sirius si mai noi).Va astept pe server, trebuie doar sa aveti un client cu mc.txt (server No-Ip no-hamachi), daca nu aveti puteti alege unul din cele de pe site-ul asta:http://4metin.ro/client-uri/client-uri-modificate-2011-2012-t66019.html.De aici e simplu, trebuie doar sa scrieti in mc.txt (care-l puteti gasi in clientul downloadat) sa in locuiti ce scrie acolo cu metin2allystarss.zapto.org.Salva-ti si va va merge.Va puteti face cont pe acest site de inregistrare: http://25.148.165.94/. Sante-ti toti bine veniti!
Metin2 Totally Fame by Ruff

Link client:http://4metin.ro/client-uri/client-uri-modificate-2011-2012-t66019.html

| silux explică (pentru catalino200):

Frate, nu ti-am cerut un server de metin straight face, am cerut sa fiu ajutat la aceasta problema

| catalino200 a răspuns (pentru silux):

Incearca sa-ti reinstalezii windowsul(daca e piratat cauta unul care e mai bun, incearca windows 8 sau xp)

| silux explică (pentru catalino200):

Multumesc pentru ajutor, dar am rezolvat problema

| Cosmyno7 a răspuns:

1. sterge tot despre mein(dai uninstall)
2. dati restart la net (adica apasa pe butonul din spate de la modem)
3.conecteaza-te pe al CH (daca are metinul mai multe)