| bobimuntean a întrebat:

Salut, stie cineva jocuri online (browser bazed)? Multumesc.

2 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Salut, depinde ce iti place. daca vrei un joc cu mafie inscrie-te aici si pentru ca esti refelalul meu o sa iti fac un cadou dupa inscriere. http://mafiavirtuala.net/v3/register.php?a=click&x=1085 dupa ce te inscri, scrie-mi un mesaj pe joc la catalin151. Succes.

| Cristyan21 a răspuns:

Ikariam,Battle Knight, MafiaSindicate este un joc cu mafie, SoccerManager, astea le mai joc si eu daca iti place te uiti iti faci cont si te joc.Succes!