| CrushBoy89 a întrebat:

Stie cineva un joc in care poti sa iti construiesti propriul tau oras? Sa fi ca un presedinte..Nu stiu daca exista dar cu siguranta mi-ar placea foarte multhappy
Multumescwinking

Răspuns Câştigător
| GoguSteriade a răspuns:

Toata seria Sim City sau City Life, Cities XL. Toate sunt superbe.

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Sims

| CrushBoy89 explică (pentru CautNume):

Da...acolo mai mult creezi o casa, nu un oras. Oricum multumescwinking

| CautNume a răspuns (pentru CrushBoy89):

Da stiu...De fapt in Sims 2 poti sa-ti faci si propriul oras, dar poti numai sa pui niste flori, lumini si numai stiu ce (de decorat) si sa creezi casele.

| CrushBoy89 explică (pentru CautNume):

Da stiu ca il am jocul.happy Merge si un vot?

| CautNume a răspuns (pentru CrushBoy89):

Adica?