| anonim_4396 a întrebat:

Salut happy Stie cineva un sv de zm cu munitie nelimitata si cu ammo packs? happybig grin

1 răspuns:
| visez a răspuns:

In general toate serverele de zm au optiunea "Unlimited Ammo" (gloante infinite) doar ca e contra cost, fiind nevoit sa platesti cu ammo packs
Daca ai nevoie de servere de zm sa te joci poti incerca prin a cauta aici http://www.gametracker.com/search/cs/RO/ asta pentru a evita serverele fake de la internet --> search
Scrie la "Matching" denumirea serverului ce-l cauti --> Ex: ZM / ZP / Respawn s.a.m.d.

In speranta ca ti-am fost de folos
vis