| maphiotul a întrebat:

Salut.
Stiti care e diferența si care e mai ok dintre Mafia3 v.1.09 si Definitive Edition?
Si de ce?
Ca nu neaparat ce e mai nou e mai bunhappy
Mersi

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Definitive edition are continut suplimentar plus patches sa mearga mai bine.

| maphiotul explică (pentru Wr3nch):

Ca de obicei am facut research inainte de a intrebat pe TPU si am gasit ceea ce spui tu.
Doar ca am vazut ca toti s-au plans ca au facut upgrade la Definitive Edition, e mai preferată varianta inițială.

| Wr3nch a răspuns (pentru maphiotul):

Nu vad de de, ca iti lipsesc parti din joc fara ea dar mnolaughing