| imDany a întrebat:

Salut stiti cumva niste jocuri pc care te plictesesti mai greu da sa mearga la Ram 1.5, Placa video NvidiaGforce 512mb, Procesor Intel Dual-Core 3. 0Ghz.Dau funda si ii multumesc mult pentru raspuns.

3 răspunsuri:
| TheFallen666 a răspuns:

Devil may cry 3, 4, 5 the prototype, sniper elite v2, god of war pe pcsx2, darksiders, the walking dead nu prea mai stiu

| RokKzis a răspuns:

Ai pc bunisor pentru jocuri
eu iti propun :
-Fight Of Rome
-Gta 4
-Fifa14
-Gta5 (Beta Pc)
-Prison Break

| imDany explică (pentru RokKzis):

Nimic din astea nu merg nu am ram pentru ele ca sa fac cu ram 1.5Gb nu 15Gb eu am 1.5Gb gta4=2GB ram, GTA5=4gb ra, so tot asa.