| rolandbejan a întrebat:

Salut, stiti si voi jocul top eleven de pe facebook. asa, as vrea sa ma ajutati cu o tactica. una care sa rup tot. as vrea de la cineva care a mai jucat jocul asta si i-a mers tactica de minune. sa imi zica si mia cum e tactica lui. sa imi zica formatia ex 4-4-2 si mentalitatea echipei, ofensiva, defensiva. multumesc mult si

4 răspunsuri:
| alexinho71 a răspuns:

Salut! In primul rand, spune-mi ce level esti, si ce jucatori ai(de cate stele sunt), pentru ca daca ai jucatori de o stea, n-o sa-ti mearga echipa cu niciun fel de tactica.

| rolandbejan explică (pentru alexinho71):

Jucatori de 3, 4 stele si lvl 4

| alexinho71 a răspuns (pentru rolandbejan):

4-4-2 este o tactica destul de buna.Dar poti sa incerci si 4-3-3.Funda?

| rolandbejan explică (pentru alexinho71):

Daca imi spui si ce mentalitate ai funda.winking