| Alexyu a întrebat:

Stiti un server de Metin2 gen energy sau xenox. Adica lvl mare dar sa si cresti, ratele mari, itemele sa evolueze si sa gasesti repede itemele de upgreade la evolutii.

4 răspunsuri:
| Stefyyzxx a răspuns:

Mt 2 mage ti-l recomand

| ThEEmperoR a răspuns:

Mondialmt2, ratele sunt 500. Lv max 250, iteme pana la lv 250. Mape noi (cave zombie, ultima, ultima 2 etc.).

| StarKIonutZ a răspuns:

Intre pe metin2 steel sau daca vrei un pvm sa cresti repede joaca metin2hotstyle
FUNDA?

| StoryLord a răspuns:

Metin2 Regal este cel mai tare te astept am numele DoarUnSura big grin