| Andrei5746 a întrebat:

Stiti vreun modpack de minecraft ( ftb ) care sa aiba buildcraft si industrial craft 2? reteta la quarry sa fie asta http://vignette3.wikia.nocookie.net/......ion/latest caci sunt unele modpack-uri care au o reteta mult mai grea, cu un drill. Mersi!

4 răspunsuri:
| MarcoMC123 a răspuns:

La un moment dat ma jucam pe direwolf 20 dar vezi ca este si versiunea lite.

| Andrei5746 explică (pentru MarcoMC123):

Lite nu are bc si indc2

| MarcoMC123 a răspuns:

Are doar unul dintre ele

| Sp1r1d0n a răspuns:

Nu stiu raspunsul la intrebarea ta, dar intra pe:
Vrei sa joci pe un server de SA:MP frumos, cu multi jucatori, STAFF activ si serios si un GameMode frumos?
Atunci solutia o gasesti pe serverul: RPG.LIMITCS.RO!

Mai multe detalii:
HostName: [0.3.7]LCS:Level3+5kk! UNBAN ALL! [/getgift] ON
Address: rpg.limitcs.ro:7777
Players: 80 / 150
Ping: 7
Mode: LCS:RPG v2.1.8
Language: -

Site: limitcs.ro
Forum: limitcs.ro/forum
Panel: limitcs.ro/rpg
Pagina Facebook: https://www.facebook.com/......3118622524