| andreipuiu81 a întrebat:

Sunt un jucator de counter strike (GO si 1.6) iar pe 1.6 joc doar pe un server si cand incerc sa ma conectez imi da o eroare "Erorr! Is not valid auth." si nu ma pot conecta. Pe alte servere pot sa ma conectez. Stie cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| Jakye a răspuns:

Salut,
Este o problemă de la server cu următoarele fișiere:
reauthcheck.cfg și reunion.cfg

| andreipuiu81 explică (pentru Jakye):

Mersi pentru raspuns, dar i-am intrebat pe ceilalti jucatori de pe acel server si au spus ca n-au problema asta :/
Imi e ca nu cumva sa fie ceva de la mine.

| Jakye a răspuns (pentru andreipuiu81):

Dacă te poți conecta pe toate serverele doar pe acela nu este o problemă de la server, chiar dacă ceilalți se pot conecta, probabil îți lipsește un fișier pentru a intra pe acel server.

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

E eroare de la serverul respectiv. Nu se poate conecta nimeni pe el de aia nu poti nici tu.