| paulthebest a întrebat:

Salut, sunt un mare fan metin2 si joc metin2 hammer. Este adevarat ca poti face un caracter de level1? Primesti 254 pe loc cum il faci de level 1?

Răspuns Câştigător
| eutunoilafilm a răspuns:

Nu il poti face de lvl 1.Imi pare rau.Si eu joc metin 2 hammer.
Bafta!

3 răspunsuri:
| TheKiller a răspuns:

Se poate eu am un prieten care mi-a dat armuri de level 1 acum are level 11 laughing nu stiu cum a facut dar chiar as vrea si eu

| Lupu_Darius_1965 a răspuns:

Da pai chiar iti da 254 pe loc dar hm dar totusi nu poti sa-l faci de 1 dar poti juca pe metin2 ro sau metin2 gx e mai simplu