| anonim_4396 a întrebat:

Care este diferenta dintre Assassins creed 4 black flag essentials pentru ps3 si assassins creed 4 black flag normal. Pe asta pe care scrie essentials este rosu. Celalalt pe care nu scrie este negru. Funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Stefancalin1997 a răspuns:

Essentials se refera la jocurile esentiale pentru ps3, face parte din colectia esentiala de jocuri, nu e cu nimic diferit de cel normal, doar ca si-a schimbat coperta fiind esential.