| spy99 a întrebat:

Salut happy știe cineva cum pot face trade pe cs:go cu un prieten fără sa folosesc steam comuniti Market?
Dau funda pt primul răspuns care ma ajutawinking

4 răspunsuri:
| MagicOneT a răspuns:

Il bagi la friend, dupa dai click dreapta pe el si dai TRADE, apoi selectezi itemele, simplu si rapid. Funda? happy

| spy99 explică:

Pai îmi spune ca mai trebuie sa aștept 15 zile. As vrea sa fac trade prin alt ceva

| userul7200 a răspuns (pentru spy99):

Asteapta 15 zile, din cate stiu nu o sa poti niciunde sa faci trade daca ti nou contul si nu astepti ceva timp.

| alexandruseici a răspuns:

Nu poti face trade pe Cs:go fara Steam Comunity. Pentru ca jocul e pe Steam si nu iti permite altfel