| Caba_Mihai_1998 a întrebat:

Salut toata lumea poate cineva sa imi zica si mie niste servere de cs 1.6 zombie escape? Am nevoie de macar un server zombie escape care sa mearga SI SA NU AIBA PAROLA!

Răspuns Câştigător
| Romeo44 a răspuns:

Cel mai tare server de cs 1.6 cu zombii. Jucatori care stiu de gluma, unii cu experienta altii fara, staf de treaba. Fara lag.Munitie infinita, multe mape, moduri, arme.Va asteptam pe serve.
Zm.Devilz.Ro ip:93.114.82.217:27015

4 răspunsuri:
| anthonyyyy a răspuns:

Ca sa joci zm escape iti trebuie cs source pe care trebuie sal cumperi

| Caba_Mihai_1998 explică (pentru anthonyyyy):

Ba nu am server zm_escape acum si sunt pe cs 1.6