| anonim_4396 a întrebat:

Toate erau bune si frumoase,pana cand am instalat cel mai recent driver.Dupa care,toate jocurile care le aveam nu se mai deschid pentru ca la toate ma scoate din joc sau zice ca nu indeplinesc cerintele minime. Daca le reinstalez merg,dar daca dau restart la pc iar nu mai merg, aveti idee de la ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| chronoStrix a răspuns:

Daca nu ai dezinstalat driverul inainte sa instalezi versiunea updatata incearca sa faci ce scrie aici http://www.nvidia.com/object/driver_rollback.html

5 răspunsuri:
| chronoStrix a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa reinstalezi o versiune mai veche a driverului care iti creaza probleme. Gen..versiunea care ai avut-o inainte si sa astepti alt update care poate rezolva problema.

| anonim_4396 explică (pentru chronoStrix):

Pai asta as face si eu, problema e ca nu mai gasesc driverele mai vechi.

| chronoStrix a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce placa video ai?

| anonim_4396 explică (pentru chronoStrix):

Http://imgur.com/vA2n5vV

| anonim_4396 explică (pentru chronoStrix):

Multumesc enorm de mult. Uite funda.

| chronoStrix a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu ai dezinstalat driverul inainte sa instalezi versiunea updatata incearca sa faci ce scrie aici http://www.nvidia.com/object/driver_rollback.html