| TtobBy a întrebat:

Salut tocmai ce mi-am luat un nou laptop si vreau sa stiu ce jocuri imi merg pe el.
Procesorul este de 2.53 dual core are 4gb rami si placa video de 1294mb se numeste Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family si cred ca este on-board
Ei bine ma refer la jocuri ceva mai bune cum ar fi need for speed the run sau fifa 14 happy

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ei bine, daca vrei jocuri "cum ar fi", raspunsul e NICI UNUL.

| TtobBy explică (pentru KodrutZ):

Ok atunci ce jocuri?

| KodrutZ a răspuns (pentru TtobBy):

Sah, Mario Bros, alea de pe FB...

| TtobBy explică (pentru KodrutZ):

Nu e asa...am fifa 11 most wanted 2005 si sunt date la calitate maxima ei bine asta e dar oricum e bine ca imi merg astea

| KodrutZ a răspuns (pentru TtobBy):

MW... 2005... acusi sintem in 2015, nu crezi?

| TtobBy explică (pentru KodrutZ):

laughing)))))))))
da...ce sa mai zic
am primit raspuns laughing)))))))))

| Evelin_Evy_1978 a răspuns:

Www.systemrequirementslab.com aici gasesti rezolvarea