| o0DarKneSs0o a întrebat:

acum 3 zile mi-am luat niste casti cu micron si au doar o mufa usb nimic altceva. Marog am vorbit cu prietenii pe skype cateva zile iar dupa aceea nu se mai auzea microfonul. prietenii imi spuneau ca se aude doar un bazait si atat. Dar sunetul in casti se aude. Va rog ajutati-ma. Castile se numesc Sound Friend SF-SH010U!

2 răspunsuri:
| Essekar a răspuns:

Instaleaza asta http://hotupload.eu/4jx/Sound_Friend_SF-SH010U.exe Funda te rog :)

| o0DarKneSs0o explică (pentru Essekar):

Ti-as da funda daca mi-ai da un program bun, antivirusul imi blocheaza programul.