| MaduMadutsa a întrebat:

Acum aprox. 2 zile joc metin2 hammer. Sunt incepatoare... si nu stiu mare lucru despe acest joc si de aceea am dorit sa va cer informatii, sfaturi, idei etc. De unde pot cumpara papuci de viteza? si frizuri? si cum pot face iteme? Va rog sa ma ajutati si sa m-ai imi spuneti cate ceva despre acest joc!

1 răspuns:
| spiker2222 a răspuns:

Pe metinul asta nu stiu chiar nimic dar daca vrei altele te ajut cu orice vrei.Ex: ro, steel, shadow, etc