| TutorialsGaming1000 a întrebat:

Salut TPU
Acuma cateva zile mi-am cumparat Assasins Creed Reveletions iar dupa ce il instalez, Cand intru in el imi spune :
""Ubisoft Game Launcher Error ""... Apoi am incercat sa-mi fac cont pe Uplay dar imi zice ca, conectiunea la internet nu este buna, Iar conectiunea mea este foarte buna. Daca stiti va rog sa-mi spuneti
Dau Funda big grin

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa-i dai allow prin firewall. Daca tot nu merge incearca din solutiile acestea:
http://intimp.ro/jocuriaplicatii-ce-nu-merg/