| cristi54 a întrebat:

De cateva zile imi apare eroarea asta la assassins creed revelations : Failed to start ubisoft game launcher... Failed to load confirmation.Please restart the game.Ift the error persists please contact ubisoft suport! Dau funda celui mai bun raspuns! Am nevoie cat mai repede...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa intri unde s-a instalat jocul, de obicei in C/program files.cauti acolo ubisoft, ai apoi iconita exe si dai pe ea. Daca merge de acolo nu o scoti pe desktop, vei intra numai de acolo. Iconita de pe ecran nu mai gaseste calea spre fisierul exe.

| cristi54 explică (pentru anonim_4396):

Dar acolo intru, nu merge.

| cristi54 explică (pentru anonim_4396):

Da,dar acolo intru si imi apare eroarea aia...sad