| capbatutcatalina a întrebat:

Am 3 intrebari pentru voihappy
1)Pot sa privesc PCV in alta versiune in afara de DailyMotion?
2)Imi spuneti ceva seriale pentru fete cu cit mai multe sezoane ceva gen:iCarly; Violetta
3)Am nevoie de o coafura cit mai simpla si frumoasa usor de facut acasa
Astept raspunsurile voastre:*

3 răspunsuri:
| AdevarulDoare a răspuns:

Astept funda.

2. Carrie Diaries [just for girls

| capbatutcatalina explică (pentru AdevarulDoare):

Il stiu de mai dumult pe asta

| AdevarulDoare a răspuns (pentru capbatutcatalina):

Scuze, nu mi s-a pus tot raspunsul straight face straight face straight face Deci: Prety little liars, te vampire diaries, insa iti mai recomand unul genial: Dexter.

Pentru intrebarea 3: cauta pe youtube "cute and simple hairstyles", sau "hairstyles for school" happy