| ChiupaChiupa a întrebat:

am ai eu o întrebare cum pot sa imi instalez jocuri pentru Android pe Windows phone am un Allview Imperia S.

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Doare pentru windows phone 10: http://www.mobzine.ro/......10-mobile/

2 răspunsuri:
| Babacu_Viorel_1962 a răspuns:

Banuiesc ca nu stim ce inseamna un sistem de operare, Android este unul din ele iar windows alta mancare de peste.Ai pus itrebarea cam asa :pot monta un motor de vapor pe un trabant?
Pentru Android descarci jocuri din google play pentru windows din Magazinul Microsoft.nu o sa mearga in vecii vecilor Android pe windows -nici windows pe Android.

| ChiupaChiupa explică (pentru Babacu_Viorel_1962):

Ma refeream la jocutile in format apk care le descarci de pe net
In genul asta nu sunt?