| raduqu a întrebat:

am cumparat cs:go de pe steam si ca metoda de plata am ales paysafe, si am un paysafe de 50 lei ( in jur de 11 euro ) si cs : go costa 7 euro, ceilalti bani ramasi se adauga la portofelul meu de pe steam sau se pierd sau trebuie sa fac ceva sa ii bag pe steam?

Răspuns Câştigător
| misu2315 a răspuns:

Daca platesti direct iti vor ramanea banii pe acel cod, dar daca platesti prin steam wallet atunci dai optiunea de 10e si iti raman

2 răspunsuri:
| VreauAjutorPeMinecraft12 a răspuns:

Banii ramasi iti raman pe card.

| raduqu explică (pentru VreauAjutorPeMinecraft12):

Nue nici un card e doar o hartie paysafe pe care scrie un pin