| Knasty a întrebat:

Am cumparat jocul GTA IV, l-am instalat totul bine si frumos, intru pe joc, dar cand ma misc sau fac diverite miscari imi merge sacadat, nici nu ma pot misca. Calculatorul meu are Operating System: Windos 7 Home Premium 64-bit
System Manufacturer: Gigabyte Technology Co., Ltd.
System Model: GA-MA770T -UD3
BIOS: Award Modular BIOS v6. 00PG
Processor: AMD Phenom (TM) II X4 955 Processor (4CPUs), ~3. 2GHz
Memory: 4096MB RAM
Page file: 2627MB used, 5569MB availabe, puteti sa imi spuneti va rog de ce imi merge sacadat, dupa parerea mea calculatorul meu este destul de bun si suporta toate conditiile jocului. Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca stiu care e problema, am avut asa un prieten cu un pc bun c al tau si mi-a zis ca Gta iv a fost facut pentru pc-uirle mai proaste, iti dau un sfat instaleaza directx9, se gaseste pe net...,

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog spune-mi si placa video a pc-ului, click dreapta pe dekstop, screen rezolution, advance settings,

| Knasty explică (pentru anonim_4396):

Adapter Type: NVIDIA GeForce GT 220
Chip Type: GeForce GT 220
DAC Type: Integrated RAMDAC
Adapter String: GeForce GT 220
Bios Information: Version 70.16.39.0.10

Total Available Graphics Memory: 2815 MB
Dedicated Video Memory: 1024 MB
System Video Memory: 0 MB
Shared System Memory: 1791 MB.

| Knasty explică (pentru anonim_4396):

Multumesc foarte mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Knasty):

Cu placere e si un program pe nume Gamegain descraca-l si s-ar putea sa-ti mearga mai bine Gta iv!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Knasty):

Cred ca stiu care e problema, am avut asa un prieten cu un pc bun c al tau si mi-a zis ca Gta iv a fost facut pentru pc-uirle mai proaste, iti dau un sfat instaleaza directx9, se gaseste pe net...,