| BlackAnonym a întrebat:

am cumparat o placa video nvidia geforce gt 440 am instalat drivele dar am o grafica slabuta de ce cine stie sa imi raspdunda si mie. p. s am 4 gb ram, windous 7 profesional si procesor amd athlon II x3 455

3 răspunsuri:
| BinLaden a răspuns:

Vrei o grafica buna trebuie sa ai cel mai bun ar fi windows vista dar merge si xp professional.

| BinLaden a răspuns:

Stiu dar cel mai bun ar fi windows vista sau xp professional ca atunci ai o grafica frumoasa nu cu windows 7