| Cristian2003 a întrebat:

Am descarcat Camtasia Studio 8 si cand l-am deschis mi-a aparut ori sa folosesc Camtasia gratis pentru 30 de zile si apoi sa o platesc pentru a putea s-o flolosesc in continuare ori sa introduc un nume si un cod pentru a o folosi gratis si m-am uitat pe Youtube si am introdus un nume si un cod si dupa am dat pe OK si dupa mi-a aparut ceva de avertizare si dupa am intrat in Camtasia Studio 8 si am editat un video si dupa cand am vrut sa-l randez mi-a aparut ori sa-l randez dar pe videoclip sa apara pe tot ecranul Tech Smith ori sa cumpar Camtasia ori sa bag un cod si sa pot randa gratis fara sa apara Tech Smith pe ecran dar nu a mers!
Imi puteti da va rog un cod valid pentru Camtasia Studio 8?!?!?!?!?!?!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Da; costă 200 € (TVA inclus) pentru versiunea pentru elevi și studenți. Sau 400 cea full.