| xStefanXxX a întrebat:

am descarcat jocul Naruto Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst pe PC si am inceput sa fac niste misiuni iar acolo am vazut ca sunt niste "ninja tools" care ajuta cand lupti de exemplu la hero da viata si alte prostii ei bine pe care buton de la tastatura ar trebui sa apas sa le activez pentru ca am incercat orice buton de pe tastatura si nici una din ele nu "functioneaza". Cine imi spune cum ar trebui sa fac ca sa mearga sa le folosesc primeste funda + vote big grin

Răspuns Câştigător
| LaurSwat a răspuns:

Din cate imi amintesc acele iteme se activeaza atucni cand esti in free roam, nu cand esti in battle. Si nu este un buton dedicat, le activezi din inventory. Bafta