| ondras1012i401 a întrebat:

am descarcat minecraft 1.8.1 si am facut o lume pe single player si am vrut sa ma joc cu un prieten impreuna aicea, am descarcat hamachiul am facut room acolo, dar imi da o eroare cu java si lui aceeasi chestie, cine ma poate ajuta? dau funda big grin

2 răspunsuri:
| Moryami a răspuns:

Actualizează-ţi Java.

| ondras1012i401 explică (pentru Moryami):

Am uitat sa scriu mai sus dar am actualizat java si tot asa apare uite asa apare : java.net.ConnectException: Connection refused: no further information