| baciustefan16 a întrebat:

am descarcat SAMP, l-am instalat si cand in deschid imi da eroare. Ce sa fac, ajutati-ma va rog plssss.

4 răspunsuri:
| Henryk17 a răspuns:

Îţi trebuie gta san andreas classic şi crak la el. uite un link la samp.Îţi trebuie samp 0.3x,ăla e bun:http://www.sa-mp.com/download.php.FUNDĂ?

| baciustefan16 explică (pentru Henryk17):

Asta am descar cat si eu si cand il deschid se icarca pana la jumatae si apoi da eroare.

| Henryk17 a răspuns:

Scrie serverul, scrie-ţi numele sus si îţi faci cont

| Denisok7 a răspuns:

Trebuie sa ai doua icoane...Dai pe cea luata de pe o "Scurtatura"... Funda?