| Cristi19991999 a întrebat:

Salut tpu.Am inceput si eu de 2 saptamani un chanal de gaming pe youtube usor usor am inceput sa invat sa-l pun HD si full screen insa as vrea sa stiu si eu dupa ce am rezolvat toate problemele cum sa fac mai multi abonati/likuri/subcriber, Chanalul meu este
https://www.youtube.com/channel/UCZ68qMpXYcODODulb3LOkiw va rog si voi sa va abonati sa dati un like dar as ramane foarte bucuros cu cateva sfaturi. Daca doriti sa puneti si chanelul vostru un comentari sa ne dam reciproc likeuri/subcriber si restul lasatil

Răspuns Câştigător
| MariuX a răspuns:

(.1.)Trebuie sa joci jocurile care sunt populare
(.2.)Poti sa mai filmezi cu cineva ca sa le faci mai amuzante si sa faci mai multi abonati si like-uri (poti filma si cu mine daca vrei ca ma plictisesc)
(.3.)Trebuie sa astepti ca lumea sa iti vada videoclipurile
(.4.)Roaga-ti prietenii sa arate altora canalul tau
Nu uita sa dai funda celui mai bun raspuns (mentionat si de TPU)

3 răspunsuri:
| Cristi19991999 explică:

Mariux lasa-mi un id de contact ca daca e joc si cu tine

| MariuX a răspuns (pentru Cristi19991999):

Y! M: jianu_nitro_deluxe
skype: ghipsm (Marius Jianu)
Stau numai pe skype

| Skillzo_Skillz_1966 a răspuns:

Il poti pune pe diferite site-uri, sau chiar mai mult, poti cumpara un fel de boost, care-ti face reclama la canalul youtube,